• Mail. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • Tel. +385 1 2797 097

Ovog vikenda proslava Dana općine Gradec i blagdana Uzvišenja sv. Križa Župe Ranjenog Isusa

241760768 1506556049705220 1541762523580223949 n

U subotu, 18. rujna na otvorenom, u perivoju Biskupskog dvorca u centru Gradeca održat će se svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Gradec, a u općinskoj dvorani biti će moguće već od popodnevnih sati pogledati izložbu ratnih fotografija Hrvatskog časničkog zbora povodom 30. obljetnice 51. Samostalne Bojne. Ujedno ćete moći pogledati stalnu izložbu mag. kiparstva Mate Turića, Mate CROate. U šatoru na školskom igralištu, u večernjim satima, okupite se na zabavi koju će pratiti domaći glazbeni sastav Drmaxi, uz ugostiteljstvo Dijamant iz Bjelovara. Oko 21 sat očekuje vas veliki vatromet, a potom nastup grupe Vigor.
U nedjelju, 19. rujna već od 8 sati u jutro počinje druženje na ribnjaku Črnec. Održat će se natjecanje u lovu ribe te natjecanje u kuhanju fiša. Cjelodnevni događaj biti će upotpunjen domaćom glazbom.
Naravno, neizostavan je poziv i na nedjeljnju svetu misu u župnu crkvu u Gradecu koja će početi u 11 sati, predvođena našim župnikom Damirom Burlićem.
Srdačno vas sve pozivamo da u zajedništvu proslavimo dane naše općine Gradec, našeg predivnog mjesta. Veselimo se vašim dolascima!

Jedinstveni upravni odjel Općine Gradec

 

IZJAVA O PRISTUPAČNOSTI WEB STRANICE

 

Marica Kozumplik
rukovoditeljica kadrovskih, općih i računovodstvenih poslova

E-mail: mkozumplik@gradec.hr

 

Đurđica Kušec
komunalni redar i referent za komunalne poslove

E-mail: dkusec@gradec.hr

 

Hrvoje Stjepan Hasanović, iur.
referent za upravne i administrativne poslove

E-mail: hhasanovic@gradec.hr

 

Tel: +385 1 27 97 097

Fax: +385 1 27 97 097